Kubas serija yra moderni ir funkcionali Sip namų projektų serija, skirta tiems, kurie ieško kompaktiško ir praktiško gyvenamojo ploto. Ši serija apima gyvenamuosius namus, kurie yra statomi naudojant SIP technologiją, užtikrinant efektyvų šilumos kaupimą ir taupymą. Tai reiškia, kad šie namai yra energiją taupantys ir aplinkai draugiški.

Kubas serijos projektai yra itin funkcionalūs ir maksimaliai išnaudoja turimus plotus. Šie namai yra idealūs tiems, kurie ieško nedidelio gyvenamojo ploto, tačiau nenori aukoti komforto ir funkcionalumo. Kubas serija siūlo gyvenamuosius namus, kurių plotas svyruoja nuo 6 kv. m. iki 80 kv. m., taigi klientai gali pasirinkti namą, kuris atitiks jų poreikius ir finansines galimybes.

Kubas serijos namai yra modernaus dizaino ir pastebimi savo unikaliomis architektūrinėmis detalėmis. Šie namai turi aiškias ir paprastus linijas kurios sukuria malonią ir ramią atmosferą. Kubas serija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško praktiško ir funkcionalaus gyvenamojo ploto, kuris taip pat būtų modernus ir stilingas.
Siūlome galimybę pasirinkti iš daugybės projektų, kurie yra pritaikyti skirtingiems poreikiams ir skirtingoms aplinkybėms, todėl kiekvienas klientas galės rasti tinkamą sprendimą savo būsto poreikiams.

Kubo serija 6-50

Nedideli sip nameliai, kurių plotas 6 m2, 14 m2, 22 m2, 30 m2

Atitinkami SIP namelių dydžiai: 2,5m x 6 m, 4mx6 m, 5mx6 m.

Rekomenduojame rinktis iš artimos B klasės ir šiltesnius.

Kubas 80 m2

SIP gyvenamas namas – Kubas 80 , kurio plotas yra 80 m2

SIP namo dydis 7,8 m x 11 m

Galima pasirinkti namo šilumos klases nuo B iki A++