Galvodami apie mini ofisa ar namų biurą suderinome dydį ir poreikį atinkančias funkcijas. Esame įsitikinę kad namų ofisas turi būti šiltas, kad jame būtų galima dirbti tiek žiemą tiek bet kuriuo kitu sezonu, todėl name turi būti gera grindų, sienų ir stogo izoliacija. Durys ir langai turi būti iš aukštos klasės stiklo paketų o patalpoje reikalinga elektra ir šviesos lizdai. Pastato išorė turėtų būti iš patvarių medžiagų, kurios išliks ir nereikalaus priežiūros ilgą laiko tarpą. Todėl 6 m2 plote puikiai tiks įrengti vieną darbo vietą.
Didesniame variante 30 kvadratinių metrų ploto erdvę, galima naudoti kaip namų biurą, sporto salę, studiją, kino teatro kambarį, pramogų erdvę, svečių namelį, nagų priežiūros biurą, terapijos kambarį, jogos erdvę. Naudojimas gali būti įvairus, kaip ir mes esame kiekvienas skirtingas su savo pomegiais, hobiais ar įdėjomis.

Galima rinktis šio namo skirtingus dydžius. Iš principo namo išvaizda nekinta, o kinta dydis ir vidinis išdėstymas. Šio namo galimos variacijos:

SIP namelių skydų komplektų kainos
Namo dydis (m2) 14 22 30 50
SIP skydų komplektas (sienos + stogas)
SIP skydų komplektą sudaro:
– SIP skydai sienoms (124 mm)
– SIP skydai stogui (174 mm)
– SIP skydų pjaustymas, frezavimas, pilnas paruošimas montavimui
– Konstrukcinė mediena sienoms ir stogui
– Tvirtinimo detalės
įeina įeina įeina įeina
Montavimas 2 dienos 2 dienos 2 dienos 4 dienos
Pristatymas įeina įeina įeina įeina
Kaina (Eur) 3597 4100 5600 9300
Kainos nurodytos be 21 % PVM        

 

Kas yra įtraukta į kainą

Mes pagaminame visą jūsų namo konstrukciją. Sip skydų komplekte yra reikalingas SIP plokščių skaičius, kad būtų galima pastatyti visą namą: sienas ir stogą, pagal tam tikrus modelio dydžius, pateiktus lentelėse. Tada galite pasirinkti kaip užbaigti namą, kaip norite. Statybai reikalingi elementai:

  • Išsamus planas ir aukščių brėžinių paketas, kuriuo galėsite naudotis įrengiant apdailą jeigu perkama tik konstrukcijos
  • SIP plokščių sienoms, stogui gamyba
  • Langų ir durų angos iš anksto supjaustytos ir konstrukciškai įrėmintos mediena
  • Gabenimas ir pristatymas į vietą
  • SIP plokščių montavimo komplektas su visais esančiais reikalingais elementais (varžtai, klijai ir sandarikliai)

Papildoma namo komplektacija prie pagrindinio paketo

Papildomos paslaugos
Namo dydis (m2) 14 22 30 50
Pamatai (sraigtiniai)
Pamato karkasas.
1,015€ 1,457€ 2,060€ 2,847€
SIP grindys
– SIP skydai grindims (174 mm)
– SIP skydų grindims pjaustymas, frezavimas, pilnas paruošimas montavimui
– Konstrukcinė mediena grindims
– Tvirtinimo detalės
980€ 1,660€ 2,200€ 3,780€

Langai durys
Langų durų komplektas. Montavimo medžiagos.
Montavimo darbai.

Išorės apdaila:
Fasadas (medienos dailylentės)
Papidomos medžiagos, tvirtinimo elementai
Išorės apdaila darbas

Stogo danga (bituminė danga)
Lietaus nuvedimo sistema

3,829€ 6,028€ 8,220€ 12,316€
Terasa su stogeliu 1,476€ 2,319€ 3,163€ 5,272€
Vidaus apdaila:
Medienos dailylenės
Elektros instaliacija
Medinės grindys
Vidinės pertvaros
Vandentiekio, kanalizacijos
vamzdynai
nuo 700 €      
Kainos nurodytos be 21 % PVM        

 

Mini biuro techninės charakteristikos ir variantai

Namelių techninės charekteristios
Namo dydis (m2) 14 22 30 50
Plotis (m) 2,5 4 5 5
Ilgis (m) 6 6 6 10
Aukštis (m) 2,8 2,8 2,8 2,8
Stogo storis (cm) 15 15 15 15
Sienos storis (cm) 10 10 10 10
Grindų storis (cm) 10 10 10 10
Šilumos klasė (artima) B B B B

 

Mažiausias Kubo 6,25 m2

Namo plotas 6,25 m2 (2,5m x 2,5 m)

Kubo 14 m2

Namo plotas 14 m2 (2,5m x 6 m)

 

Montavimas

Mūsų profesionali komanda gali užtikrinti tikslų ir efektyvų SIP plokščių montavimą jūsų namo statybai. Nemokamai pastatysime visoje Lietuvoje. Mes galime pasiūlyti įrengimą ir už Lietuvos ribų, tačiau prie aukščiau nurodytų kainų bus pridėtos papildomos išlaidos, kad būtų padengtos papildomos išlaidos statybininkų kelionėms ir apgyvendinimui. Mūsų SIP namai yra neįtikėtinai greitai montuojami, žr. Aukščiau pateiktą parinkčių lentelę, kurioje pateikiame trukmes per kiek yra pastatoma.

Pamatai

Tvirtam pastatui reikia tvirtų pamatų. Į mūsų pradinį paketą neįeina pamatai, todėl pamatus galite pasidaryti patys arba užsakyti iš mūsų. Jeigu pamatus darotės patys, tuomet pamatai turi būti įrengti prieš mums atvykstant į vietą. Mes rekomenduojame naudoti vieną iš trijų pamatų tipų prieš statan SIP konstrukcijas. Paprasčiausiai praneškite mums, kokį tipą norėsite įsirengti, tada mes jums atsiųsime išsamų grindų brėžinį pasidalinti su pamatatų darbų bendrove.
Siūlome pamatus:
-Sraigtinius pamatus. Cinkuoti sraigtai yra tiksliai įsukami į žemę. Ant sraigtų yra įrengiamas medienos konstrukcijų pagrindas, sukuriama tvirta ir lygi platforma ant kurio vėliau statomas visas grindų, sienų karkasas. Aplinkos požiūriu, naudojant sraigtus, išmetamo anglies kiekis labai sumažėja, palyginti su tradiciniu betono pagrindu.
– Poliniai pamatai su rostverku. Rostverkas yra pamatinė sija, kuri sujungia polius ir tolygiai paskirsto jiems perduodamas pastato apkrovas. Jį paprastai galima montuoti iš HAUS P6-20 klojinių blokų. Rostverko aukštis ir plotis parenkami pagal veikiančias apkrovas, sienos konstrukciją, cokolio aukštį ir t.t. Klojinių blokai dedami ant išlyginto grunto ir polistireno putplasčio. Armatūros montavimui blokų raizginiuose suformuotos išpjovos. Sumontavus HAUS klojinių blokus ir armatūros strypynus, rostverkas užmonolitinamas betonu.

Sip grindys

SIP grindis lengviau montuoti ir nepatiriami jokie standartiniai betonavimui reikalingi procesai, kaip jo stingimas kur reikia išlaukti kelis mėnesius norint kloti dangą, tinkamas išlyginimas, jo plėtimasis ir pan. Bene geriausia, kad SIP grindys tampa neatsiejama viso pastato gaubto dalimi. Taip yra todėl, kad SIP grindys žymiai padidina pastato konstrukcinį apvalkalą. Savo ruožtu, dėl konstrukcinio apvalkalo energijos vartojimo efektyvumo savybių pastatas sunaudoja mažiau šildymo. Tai žymiai padidina pastato energinį efektyvumą. Ir, žinoma, tai reiškia: sutaupyti pinigai šildymo ir aušinimo išlaidoms padengti.

Namo apdaila

Jei norite kad vienas pagrindinis rangovas prižiūrėtų visus jūsų statybos projekto darbus, mes pasiūlysime pastatyti namą nuo pamatų iki pilnos apdailos.
Jei esate „pasidaryk pats“ entuziastas arba turite savo statybininką, mes su malonumu sukursime tik SIP konstrukciją, visus kitus darbus galėsite užbaigti pagal savo norimą stilių.

Todėl namo apdaila į kainą yra neįskaičiuota, ji yra išskirta atskirai.

Langai ir durys

Visos mūsų langų ir durų angos yra iš anksto supjaustytos ir konstrukciškai įrėmintos mediena. Tai leidžia jums / jūsų statybininkui lengvai įdiegti savo pasirinktus langus ir duris. Konstrukcinis rinkinys yra su kairiuoju šoniniu langu , tačiau, jei norite galime langą sumoontuoti ir kitoje vietoje. Tokią informaciją pateikite užsakymo formoje be jokio papildomo mokesčio. 

Stogas

Bituminės čerpės
Bituminės čerpės yra mechaniškai tvirtinama bituminė lakštinė šlaitinių stogų hidroizoliacinė danga, gaminama pagal EN 544 reikalavimus. Danga gaminama stiklūno pluošto pagrindą (armatūrą) iš abiejų pusių padengiant oksiduotu bitumu, sumaišytu su mineraliniu užpildu bitumo sluoksniu. Viršutinis paviršius padengtas smulkiagrūdžiais mineraliniais bazalto pabarstais, apatinis – plėvele ir smėliu. Medžiagos sudėtyje nėra žmonėms ir gyvūnams pavojingų medžiagų.

Prilydoma stogo danga

Vienas inovatyviausių sprendimų. Tai puikus pasirinkimas ir plokštiesiems stogams. Danga gaminama stiklo pluošto pagrindą (armatūrą) iš abiejų pusių padengiant modifikuotu polimerais APP (ataktiniu polipropilenu), sumaišytu su mineraliniu užpildu bitumo sluoksniu. Viršutinis dangos paviršius padengtas smulkiagrūdžiais mineraliniais pabarstais arba polietilenine plėvele, apatinis dangos paviršius padengtas plona polietilenine plėvele. Medžiagos sudėtyje nėra žmonėms ir gyvūnams pavojingų medžiagų. Stogo dangos tarnavimo laikas – daugiau nei 15-20 metų. Tai vienas populiariausių sprendimų plokščių stogų įrengimui ir remontui.

Leidimai satybai

Tokiems pastatams statyos leidimai yra nereikalingi. Reikia išlaikyti atstumą nuo sklypo ribos 3m. Jeigu yra kaimyno sutikimas tuomet atstumo išlaikyti yra neprivaloma. Jeigu nesiriboja su kaimynu tuomet atstumas irgi yra neprivalomas.

Statybos leidimas yra privalomas tokiu atveju, jei žemės sklypas patenka į bent vieną iš šių teritorijų: kultūros paveldo objekto teritorijoje, kultūros paveldo objekto apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietovėje, kurortuose, Kuršių nerijoje, Europos ekologinio tinklo „Natura 2000“ teritorijoje (jeigu statoma ne sodyboje – pastatą ne sodyboje, tiesiant susisiekimo komunikacijas, statant plokščiadugnius grūdų saugojimo bokštus, siloso ir šienainio tranšėjas, vėjo elektrines), magistralinio dujotiekio vietovės klasių teritorijose, esančiose 200 metrų atstumu abipus magistralinio dujotiekio vamzdyno ašies.
Galite pasitikrinti statybos inspekcijoje: http://apklausos.vtpsi.lt/index.php/416549?lang=lt

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart