„Greitas namas“ – tai mūsų šūkis, kuris tampa kliento svajonės išsipildymu

Esame inžinierių komanda, turinti 15 metų patirtį statybų srityje. Projektuojame, statome bei parduodame A++, A+, B  ir žemesnės klasės gyvenamuosius namus visoje Lietuvoje, mūsų, arba klientų sklypuose. Esant poreikiui, pasirūpiname ir statybos leidimų gavimu.

Taip pat PREKIAUJAME SIP skydais!

SIP skydų gamyba
SIP skydų gamyba pagal jūsų projektą.

SIP plokščių gamybai naudojama moderni, tarptautinius standartus atitinkanti įranga, kuri užtikrina plokščių ilgaamžiškumą, atsparumą aplinkos veiksniams, bei greitą konstrukcijų montavimą. Konstrukcijos paruoštos kruopščiai pagal projektus, jas sumontuoti gali ir aukštų statybinių žinių neturintis klientas.

SIP plokščių prekyba yra viena mūsų pagrindinių mūsų privilegijų. Palyginti su kitomis įmonėmis, siūlančiomis panašią daugiasluoksnių plokščių statybos technologiją – turime savo SIP plokščių gamybos liniją. Galime pasiūlyti konkurencingas kainas. SIP plokštes parduodame ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

SIP plokščių kainos ir kokybės santykis pasiekiamas naudojant aukštųjų technologijų įrangą ir optimizuojant gamybos procesą. Vienas iš svarbiausių mūsų įmonės privalumų yra tai, kad skydų gamybos procese naudojamos tik kokybiškos sertifikuotos medžiagos, dirbame tik su ilgamete patirtimi turinčiomis įmonėmis.

Kokybiška produkcija padeda pasiekti geriausių rezultatų ir suteikia galimybę pasiūlyti nuolaidas bei garantijas. SIP skydus gaminame pagal individualų projektą ir konkrečius užsakovo reikalavimus, esant poreikiui galime sukomplektuoti ir paruošti pilnus SIP namų ir kitų pastatų komplektus statybai.

Pasirinkdami mus, vienoje vietoje rasite profesionalius projektuotojus, specialistus pasirūpinančiais statybos leidimais, bei statybininkus. Sutaupysite daug brangaus laiko ir pinigų ieškodami savo sričių specialistų. Mes juos jau subūrėme į komandą. „Greitas namas“ – tai mūsų šūkis, kuris tampa kliento svajonės išsipildymu..