Montavimas

Mūsų profesionali komanda gali užtikrinti tikslų ir efektyvų SIP plokščių montavimą jūsų namo statybai. Nemokamai pastatysime visoje Lietuvoje. Mes galime pasiūlyti įrengimą ir už Lietuvos ribų, tačiau prie aukščiau nurodytų kainų bus pridėtos papildomos išlaidos, kad būtų padengtos papildomos išlaidos statybininkų kelionėms ir apgyvendinimui. Mūsų SIP namai yra neįtikėtinai greitai montuojami, žr. Aukščiau pateiktą parinkčių lentelę, kurioje pateikiame trukmes per kiek yra pastatoma.

Visas namas yra sumontuojamas kliento vietoje. Žemiau yra pateikiamas montavimo procesas ir jo trukmės kad suprastumėte kokia yra darbų eiga.

Pamatai

Tvirtam pastatui reikia tvirtų pamatų. Į mūsų pradinį paketą neįeina pamatai, todėl pamatus galite pasidaryti patys arba užsakyti iš mūsų. Jeigu pamatus darotės patys, tuomet pamatai turi būti įrengti prieš mums atvykstant į vietą. Mes rekomenduojame naudoti vieną iš trijų pamatų tipų prieš statan SIP konstrukcijas. Paprasčiausiai praneškite mums, kokį tipą norėsite įsirengti, tada mes jums atsiųsime išsamų grindų brėžinį pasidalinti su pamatatų darbų bendrove.
Siūlome pamatus:
-Sraigtinius pamatus. Cinkuoti sraigtai yra tiksliai įsukami į žemę. Ant sraigtų yra įrengiamas medienos konstrukcijų pagrindas, sukuriama tvirta ir lygi platforma ant kurio vėliau statomas visas grindų, sienų karkasas. Aplinkos požiūriu, naudojant sraigtus, išmetamo anglies kiekis labai sumažėja, palyginti su tradiciniu betono pagrindu.
– Poliniai pamatai su rostverku. Rostverkas yra pamatinė sija, kuri sujungia polius ir tolygiai paskirsto jiems perduodamas pastato apkrovas. Jį paprastai galima montuoti iš HAUS P6-20 klojinių blokų. Rostverko aukštis ir plotis parenkami pagal veikiančias apkrovas, sienos konstrukciją, cokolio aukštį ir t.t. Klojinių blokai dedami ant išlyginto grunto ir polistireno putplasčio. Armatūros montavimui blokų raizginiuose suformuotos išpjovos. Sumontavus HAUS klojinių blokus ir armatūros strypynus, rostverkas užmonolitinamas betonu.

Sip grindys

SIP grindis lengviau montuoti ir nepatiriami jokie standartiniai betonavimui reikalingi procesai, kaip jo stingimas kur reikia išlaukti kelis mėnesius norint kloti dangą, tinkamas išlyginimas, jo plėtimasis ir pan. Bene geriausia, kad SIP grindys tampa neatsiejama viso pastato gaubto dalimi. Taip yra todėl, kad SIP grindys žymiai padidina pastato konstrukcinį apvalkalą. Savo ruožtu, dėl konstrukcinio apvalkalo energijos vartojimo efektyvumo savybių pastatas sunaudoja mažiau šildymo. Tai žymiai padidina pastato energinį efektyvumą. Ir, žinoma, tai reiškia: sutaupyti pinigai šildymo ir aušinimo išlaidoms padengti.

Namo apdaila

Jei norite kad vienas pagrindinis rangovas prižiūrėtų visus jūsų statybos projekto darbus, mes pasiūlysime pastatyti namą nuo pamatų iki pilnos apdailos.
Jei esate „pasidaryk pats“ entuziastas arba turite savo statybininką, mes su malonumu sukursime tik SIP konstrukciją, visus kitus darbus galėsite užbaigti pagal savo norimą stilių.

Langai ir durys

Visos mūsų langų ir durų angos yra iš anksto supjaustytos ir konstrukciškai įrėmintos mediena. Tai leidžia jums / jūsų statybininkui lengvai įdiegti savo pasirinktus langus ir duris. Konstrukcinis rinkinys yra su kairiuoju šoniniu langu , tačiau, jei norite galime langą sumoontuoti ir kitoje vietoje. Tokią informaciją pateikite užsakymo formoje be jokio papildomo mokesčio. Žemiau pateikiami konkretūs langų matavimai, kurių jums reikės užsisakant iš pasirinkto tiekėjo langus.

Stogas

Bituminės čerpės
Bituminės čerpės yra mechaniškai tvirtinama bituminė lakštinė šlaitinių stogų hidroizoliacinė danga, gaminama pagal EN 544 reikalavimus. Danga gaminama stiklūno pluošto pagrindą (armatūrą) iš abiejų pusių padengiant oksiduotu bitumu, sumaišytu su mineraliniu užpildu bitumo sluoksniu. Viršutinis paviršius padengtas smulkiagrūdžiais mineraliniais bazalto pabarstais, apatinis – plėvele ir smėliu. Medžiagos sudėtyje nėra žmonėms ir gyvūnams pavojingų medžiagų.

Prilydoma stogo danga

Vienas inovatyviausių sprendimų. Tai puikus pasirinkimas ir plokštiesiems stogams. Danga gaminama stiklo pluošto pagrindą (armatūrą) iš abiejų pusių padengiant modifikuotu polimerais APP (ataktiniu polipropilenu), sumaišytu su mineraliniu užpildu bitumo sluoksniu. Viršutinis dangos paviršius padengtas smulkiagrūdžiais mineraliniais pabarstais arba polietilenine plėvele, apatinis dangos paviršius padengtas plona polietilenine plėvele. Medžiagos sudėtyje nėra žmonėms ir gyvūnams pavojingų medžiagų. Stogo dangos tarnavimo laikas – daugiau nei 15-20 metų. Tai vienas populiariausių sprendimų plokščių stogų įrengimui ir remontui.

Leidimai satybai

Tokiems pastatams statyos leidimai yra nereikalingi. Reikia išlaikyti atstumą nuo sklypo ribos 3m. Jeigu yra kaimyno sutikimas tuomet atstumo išlaikyti yra neprivaloma. Jeigu nesiriboja su kaimynu tuomet atstumas irgi yra neprivalomas.

Statybos leidimas yra privalomas tokiu atveju, jei žemės sklypas patenka į bent vieną iš šių teritorijų: kultūros paveldo objekto teritorijoje, kultūros paveldo objekto apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietovėje, kurortuose, Kuršių nerijoje, Europos ekologinio tinklo „Natura 2000“ teritorijoje (jeigu statoma ne sodyboje – pastatą ne sodyboje, tiesiant susisiekimo komunikacijas, statant plokščiadugnius grūdų saugojimo bokštus, siloso ir šienainio tranšėjas, vėjo elektrines), magistralinio dujotiekio vietovės klasių teritorijose, esančiose 200 metrų atstumu abipus magistralinio dujotiekio vamzdyno ašies.
Galite pasitikrinti statybos inspekcijoje: http://apklausos.vtpsi.lt/index.php/416549?lang=lt

Žemiau pateikiamas statybos procesas

1. Pamatai

Pamatų įrengimui rekomenduojame naudoti sraigtinius polius. Pagal pasirinktą variantą atliekami pamatų rangos darbai. Jie trunka apie 1 dieną.

2. Sienų grindų ir stogo konstrukcijų komplektas

Pagal pasirinktą variantą atliekami namo konstrukcijų darbai. Jie trunka apie 1 dieną.

3. Apdaila

Išorės apdaila atliekama pagal pasirinktą variantą. Trunka apie 1- 5 dienos.

Lygiagrečiai gali būti daroma vidaus apdaila. Todėl pilno namo pastatymas 14 m2 namo užtrunka apie 5 dienas.