SIP namai – “Trapecija serija” yra moderni ir išskirtinė gyvenamųjų namų serija. Šios serijos pagrindinis dizaino principas yra iškilo pastato forma, kuri yra pažymėta unikalia, trapėjimo formos stogu. Šio stogo dizainas yra ne tik estetiškai patrauklus, bet ir praktiškas, nes leidžia padidinti vidinę patalpų erdvę ir efektyviai nukreipti lietaus vandenį.

“Trapecija serija” yra siūloma įvairių dydžių ir planų, todėl galite pasirinkti tokį namą, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius. Šie namai yra statomi naudojant SIP (struktūrinio izoliacinio skydo) technologiją, kuri leidžia sutaupyti energiją ir sumažinti šildymo sąskaitas. Be to, ši technologija leidžia greičiau ir efektyviau pastatyti namą.

Dizaino požiūriu, “Trapecija serija” yra labai moderni ir minimalistiška, su tiesiomis linijomis ir neutraliomis spalvomis. Namuose yra daug natūralios šviesos, o viduje yra atsakingai suprojektuota erdvi ir funkcionali erdvė, kurią lengva prisitaikyti prie gyventojų poreikių.

“Trapecija serija” yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško modernaus ir išskirtinio namo, kuris būtų tvarus ir energiją taupantis. Tai yra šiuolaikiškas ir efektyvus pasirinkimas tiems, kurie nori gyventi modernioje ir funkcionalioje erdvėje, kuri tuo pat metu yra ir patraukli vizualiai.

Trapecija 14 - 22- 30 m2

Nedideli sip nameliai, kurių plotas 14 m2, 22 m2, 30 m2

Atitinkami SIP namelių dydžiai: 2,5m x 6 m, 4mx6 m, 5mx6 m.

Rekomenduojame rinktis iš artimos B klasės ir šiltesnius.

Trapecija 50 m2

Gyenamas namas Trapecija 50 , kurios plotas yra 50 m2

SIP namo išorinis dydis 5,6 m x 10 m

Galima pasirinkti namo šilumos klases nuo B iki A++ 

Trapecija 80 m2

SIP gyvenamas namas – Trapecija 80 , kurios plotas yra 80 m2

SIP namo dydis 7,8 m x 11 m

Galima pasirinkti namo šilumos klases nuo B iki A++ 

Sip gyvenamas namas trapecija