SIP namas
SIP namas
SIP modulinis gyvenamas namas skydinis greitai pastatomas
SIP namas
SIP namas
SIP namas

SIP skydų gyvenamas modulinis namas 90 M2 Trakų raj.

SIP skydiniai namai turi tikrai daug pranašumų prieš kitus statybos būdus, tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl jie sparčiai populiarėja Lietuvoje. Trumpa apžvalga aptariant pranašumus prieš tradicinius karkasinius ar skydinius namus:

1. Žemesnė kaina nei įprastos statybos Vertinant namo įrengimą su daline apdaila SIP skydinis namas gali siekti iki -15% žemesnę kainą lyginant su karkasinės statybos namais. 
2. Aukštas kokybės standartas SIP skydinių namų technologija yra labai paprasta, nereikalaujanti labai aukštos kvalifikacijos specialistų, o svarbiausia, nėra daug skirtingų operacijų statybinių operacijų. Taip pat jau be vidinės garo izoliacijos praktiškai užtikrinamas namo sandarumas, apšiltinimui skirta puta nesusėda laikui bėgant kaip įprastuose karkasiniuose namuose. Todėl sip modulinis namas yra ilgaamžiškesnis nei karkasinis.
3. Spartesnė statyba. Nedidelio SIP skydinio namo surinkimas užtrunka nuo  5 darbo dienų. Per tokį trumpą laiką pastatomos sienos ir stogas. Ir visa tai jau su šiltinamuoju sluoksniu. Karkasinė statyba užtrunka daug ilgiau, tad sutaupysite laiko statant namą. Sumažės piniginiai kaštai statybininkams.
4. Mažesnės išlaidos techninei priežiūrai. Techninis prižiūrėtojas objekte apsilanko kur kas rečiau, taip sutaupoma pinigų, nes statybos vyksta sparčiai, darbai aiškūs, konstrukcija paprasta, aiški technologija, darbų atžvilgiu maža broko tikimybė, nes paprasta surinkimo technologija.
5. Platus fasado ir vidaus apdailos variantu pasirinkimas. SIP skydiniuose namuose galimi praktiškai visi išorės apdailos variantai – ant tokio namo puikiai tarnauja tiek dekoratyvinis tinkas, tiek dailylentės ar klinkerio plytelės, skalūnas ir pan. Vidaus apdailą visiškai nesudėtinga įrengti pvz. gipso kartono plokštę sukant tiesiai prie SIP sienos.
6. Namo tvirtumas ir ilgaamžiškumas. SIP skydiniai namai kelis kartus tvirtesni už karkasinius ar skydinius namus, kur apšiltinimui naudojama vata. Yra atlikti moksliniai tyrimai, kad jie geriau atlaiko net žemės drebėjimus.
7. Šiluminės savybės. Naudojant SIP skydų technologiją yra labai paprasta apsiekti norimą A, A+ ar net A++ energinę klasę. pati technologija veikia “kaip sumuštinio principas” lengva pastorinti sienas.

Kad šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas.
Sutinku