SIP modulinis gyvenamas namas skydinis greitai pastatomas

SIP skydinis modulinis 90 M2 namas Lentvaris

SIP skydiniai namai pradėti statyti dar XIX amžiaus pradžioje ir tampa vis populiaresni šalto klimato regionuose. Daug tokių namų pastatoma šiaurės Amerikoje, Skandinavijos šalyse, Lietuvoje.


SIP (angl. stuctural insulated panel) išvertus yra lengvos konstrukcijos skydai, dažniausiai susidedantys iš OSB3 plokštės + šiltinimo medžiagos putų polistirolo+OSB3 plokštės. Gaunamas vadinamas “statybinis sumuštinis”. Tokios plokštės pagaminamos gamykloje griežtai laikantis technologijos ir naudojamos SIP namų statybai. Jos yra ekologiškos, draugiškos aplinkai, tinka gyvenimui ir alergiškiems žmonėms.
Iš esmės svarbiausia problema, kurią išsprendžia šios plokštės – modulinio namo stiprumo ir stabilumo padidinimas. Greita skydinio namo statyba. Pinigų atžvilgiu bene pigiausias pasirinkimas tarp karkasinių, blokelių ar plytinių namų. Apšiltinimo medžiagos yra lengvos, minkštos ir visiškai nestiprios. Naudojama apšiltinimui puta yra ilgaamžiškesnė nei apšiltinimo vata. Vata turi savybę sukristi, puta išlaiko savo pradines savybes ir nepraranda jų ilgą laiką. SIP skydas apjungiamas į kompozitinį gaminį, kuris turi ir puikias šilumines savybes, ir labai geras mechanines savybes. Šiai dienai tai technologija, kuri daugeliu atveju pranašesnė už įprastus statybos būdus. Greitesnė, pigesnė. Konstrukcija greitai pastatoma, meistrams išleidžiami mažesni kaštai.

Kad šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas.
Sutinku