Medaus alėja

Medaus alėja – tai išskirtinė ir privati gyvenvietė, kuri atitiks net ir reikliausių klientų poreikius. Kvartalas yra netoli Vilniaus miesto centro, tačiau vis tiek yra nuošalioje ir ramioje vietoje, o tai leidžia mėgautis tiek miesto gyvenimo privalumais, tiek ir gamtos grožiu.

Ši gyvenvietė siūlo tik vienbučius individualius gyvenamuosius namus, kurie yra statomi naudojant pažangiausią SIP technologiją. Tai reiškia, kad namuose būtų pasiektas aukščiausias komforto lygis ir būtų sumažinta energijos sąnaudos.

Medaus alėja taip pat yra patogioje vietoje, kurioje yra lengvas susisiekimas ne tik nuosava mašina, bet ir viešuoju transportu. Tai yra gyvenvietė, kuri yra tinkama tiek jaunoms šeimoms, tiek ir senjorams, kurie nori ramaus ir patogaus gyvenimo be rūpesčių.

Medaus alėja yra naujai kuriama bendruomenė, kuri tiks visiems, kurie nori gyventi patogiai ir ramiai. Tai yra vieta, kurioje galima įsigyti svajonių namą ir sukurti malonias gyvenimo sąlygas visai savo šeimai.

Medaus alėja yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta gamtą ir aktyvų poilsį. Kvartalas yra apsuptas Trakų istorinio nacionalinio parko teritorijų ir yra tik 200 metrų nuo Ilgelio ežero. Šalia yra daugybė kitų ežerų, įskaitant Skaisčio ežerą ir Varnikų pažintinį taką.

Medaus alėjos gyventojai taip pat galės mėgautis aukštos kokybės infrastruktūra. Kvartalo asfaltuotas kelias prižiūrimas savivaldybės, o viešasis transportas (autobusų) sustojimas yra šalia. Be to, visi sklypai yra šalia Balčio ežero, kuris yra pasiekiamas per 1 minutę kelio. Taigi, gyvenant Medaus alėjoje, jūs turėsite puikią galimybę mėgautis gamta ir patogia infrastruktūra tuo pačiu metu.

Planuojamas naujas kvartalas, statybos pradžia 2023 m. gale.

Medaus Alėjos Sklypai

Sklypo kaina + SIP Namo kaina  =100 000 Eur

Sklypo Nr.
Plotas
Kaina
Statusas
Nr 1
13,97 a
113 000Eur
Laisvas
Nr 2 - Nr 8
po 9 a
100 000Eur
Laisvas
Nr 9
13,44 a
113 000Eur
Laisvas
Nr 10 - Nr 15
po 9 a
100 000Eur
Laisvas
Nr 16
10.14 a
100 000Eur
Laisvas
Nr 17
10.96 a
100 000Eur
Laisvas
Nr 18 - Nr 23
po 9 a
100 000Eur
Laisvas
Nr 24
10.18 a
100 000Eur
Laisvas
Nr 25
10.54 a
100 000Eur
Laisvas
Nr 26 - Nr 32
po 9 a
100 000Eur
Laisvas

Tipinių namų projektai

Įsigijimo tvarka

1 Etapas.  Avansas – 20 proc.: Norint pradėti įgyvendinti savo namo svajonę “Medaus Alėjoje”, Jums reikės sumokėti 20 proc. nuo bendros namo kainos. Ši suma apima namo dėžutės pastatymą, projekto išlaidas ir statybos leidimo gavimą. Tai svarbus žingsnis, kuris žymi Jūsų įsipareigojimą.
Svarbu paminėti kad po šio etapo, namo baigtumas bus virš 50 proc., Jūs turėsite galimybę įkeisti namo dėžutę ir gauti likusią dalį įkeičiant namą bankui. Įkeičiant namą bankui, Jūs gaunate papildomą finansavimą, kurio pilnai užteks tolimesniem etapam.

2 Etapas. Sekantis mokestis – 60 proc.: Kai jau įnešėte 60 proc. nuo bendros namo kainos, Jūs gaunate pilną išorės baigtumą. Tai reiškia, kad namas yra visiškai užbaigtas iš išorės, su langais, durimis, pilna fasado apdaila ir stogo darbais. Be to, yra įrengti vandentiekio ir nuotekų vamzdynai. Šis etapas suteikia Jums aiškią viziją apie namo išvaizdą ir sudaro patogią aplinką, kurioje galite įsikurti.

3 Etapas. Likusi suma – 20 proc.: Paskutiniajame etape, kai klientas priima namą ir perima pilnas nuosavybės teises iš įmonės, likusi 20 proc. nuo bendros namo kainos turi būti apmokėta. Tai yra paskutinės finansinės įsipareigojimo dalies dalis ir žymi galutinį namo įsigijimo momentą. Perimant pilnas nuosavybės teises, Jūs galite pradėti džiaugtis savo nauju namu “Medaus Alėjoje” ir visais privalumais, kuriuos jis siūlo.

Šis trijų etapų procesas leidžia Jums stebėti namo statybos eigą ir užtikrina, kad kiekviena stadija yra tinkamai įvykdyta, prieš pilnai įsigyjant namą. Tai užtikrina skaidrumą ir patikimumą viso proceso metu.

Susisiekti